NitrixV roce 1998 obdržel americký biochemik Robert Francis Furchgott Nobelovu cenu za objev molekuly oxidu dusnatého (NO), která způsobuje uvolnění a rozšíření cév. V prvopočátku vedl jeho výzkum ke vzniku léku na impotenci – sildenafilu. Tento lék se prodává pod obchodním názvem Viagra. Ve druhé fázi se tato molekula stala základem tzv. NO systémů, které jsou zaměřeny na růst svalové hmoty a rychlou regeneraci.

Gymnastický míč je jednou z nejlepších pomůcek, který umožňuje provozovat mnohostrannou činnost upevňující vaše zdraví i fyzickou kondici. Kloubní výživa Vám pomůže při začínajících bolestivých problémech pohybového aparátu, ale je také výborným preventivním prostředkem. V dnešní době již seženete stimulanty v nejrůznějších formách. Iontové nápoje dodávají tělu nejen tekutiny, ale velké množství iontů, o které tělo přišlo a udržují tak iontovou nerovnováhu v těle.

Nitrix

Pamatujete si na ty krásné okamžiky v posilovně, kdy všechno bylo prostě skvělé? Měli jste sílu jak buvoli, činky se zdály lehčí než obvykle, každé opakování a každou sérii jste zvládali bez větší námahy, vaše postava vypadala dokonale a svaly byly tak plné a napumpované, že to vypadalo, jako byste právě přibrali 5 kg svalů. Celou dobu, co jste byli ve fitcentru, a dokonce i poté doma, jste nemohli odtrhnout oči od zrcadla a dokola si opakovali „Kéž bych mohl vypadat takhle pořád!“ A teď pozor! Co kdyby takový den, okamžik, trénink a taková vizáž byly možné kdykoliv? Ano, skutečně existuje jeden výborný anabolizér, který má schopnost vytvořit ten vyhledávaný stav absolutní dokonalosti těla, něco co nebude trvat jen 2 hodiny při a hned po tréninku, ale 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Sacharidy neboli cukry jsou důležitým zdrojem energie lidského těla.Nitrix – nej NO doplněk!!!

Nitrix (vyrábí americká firma BSN) si rychle vybudoval pověst nejznámějšího a nejúspěšnějšího NO doplňku na světě. Je vrcholem více než ročního výzkumu, vývoje a testování. Nejjednodušší způsob, jakým vysvětlit fungování Nitrixu je jeho přirovnání k bortící se hrázi. Hráz slouží jako regulátor vody, zabraňující jejímu volnému odtékání z nádrže do řek a kanálů. Kdyby se nádrž protrhla, všechna voda by obrovskou silou vytekla, zcela naplnila všechny své tepny – řeky a kanály a prosákla půdou. Nitrix takto rozbíjí vnitřní tělesné hráze – otevírá krevní kanálky a způsobuje zvýšený přívod krve do svalů. Tím zcela naplní všechny svaly potřebnými živinami, které jsou obsaženy v této ojedinělé formuli a které umožní razantní zvětšení jejich objemu. Nitrix nastartuje transportní zásobovací systém, zaplaví svaly krví bohatou na živiny a způsobí konečný anabolický růst svalů za současného snižování tukových tkání. Nutí mě to chtít zvedat brutálně těžké váhy. Po tréninku začne fungovat Nitrix a udržuje neustálé napumpování. Svaly jsou teď o hodně napumpovanější … v dobrém smyslu… jsou plnější, tvrdší, sušší, nikoliv nateklé a měkké. Když se ráno probudím, moje žíly jsou pořád ještě naběhlé a vystouplé. Je to anabolická bomba. Díky Nitrixu všechno funguje lépe – moje tréninky, dieta i všechny další doplňky…vysadíš Nitrix a bude to, jako bys ustříhl ptákovi křídla – bude se moci pohybovat, ale nikdy se neodlepí od země, nebude moci vzlétnout…

Průvodce 4 týdenní transformační Nitrixovou kůrou a popis klíčových efektů:

Vaše tělo je ve fázi naplňování se NO. Projeví se počáteční účinky – plně napumpované svaly. Nitrix podpoří trvalé napumpovaní svalů a zlepší celkový tvar vaší postavy. Budete vypadat lépe a to i mimo fitcentrum.

2. týden

Nitrix právě nastartoval transformační proces. V průběhu 2. týdne zřetelně uvidíte a ucítíte změny vyvolané účinky Nitrixu. Vaše síla, výdrž a schopnost regenerace se výrazně zlepší, vaše svaly budou očividně plnější a tvrdší. Nitrix podpoří soustavný příliv živin do svalů, díky větší síle a lepší schopnosti regenerace budete mnohem aktivnější a výkonnější. Nitrix však není určen výhradně pro ty, kdo touží jen po větším a tvrdším bicepsu – zaznamenáte rovněž větší pohlavní svěžest. Nitrix způsobí zvýšený přítok krve do mužského pohlavního orgánu, který tak bude objemnější a tvrdší.

3. týden

Metamorfóza je v plném proudu a je to jen a jen lepší. Ucítíte jak je vaše kůže obtažená okolo svalů, cévy budou rapidně zvětšené. Budete mít velmi tvrdé, napumpované svaly, které tak vydrží po celý den. Vaše regenerace bude takřka okamžitá, síla a výdrž raketově vzrostou, nárůst čisté svalové hmoty bude zcela zřejmý. V tomto okamžiku se vás každý ve fitcentru bude ptát, co na to berete.

4. týden a dále

Každý den budete moci v zrcadle pozorovat čím dál svalnatější postavu. Získáte takovou hladinu svalové hmoty a její hustoty, kterou mnoho jiných jedinců dosáhne až po letech intenzivního tréninku. Pokud si myslíte, že už to je dobré, tak pozor – Nitrixová přeměna může ještě urazit pořádný kus cesty. Každým dalším týdnem budete moci pozorovat zlepšení svalnatosti, napumpování, síly a schopnosti regenerace. Nitrix podpoří celkovou transformaci vaší postavy a zvětšení svalové hmoty, která zůstane i v mimo tréninkovém období. Nitrix rovněž poupraví schopnost organismu lépe využívat živiny z potravy a redukovat tak tukové tkáně – u spousty jedinců byl po 12-ti týdenním užívání Nitrixu zaznamenán 1-3% úbytek hladiny tuků.

Nitrix versus L-Arginin

Tyto anabolizéry, neboli NO systémy pomáhají podporovat a udržovat hladinu oxidu dusnatého (NO) v těle. Základní složkou NO přípravků je látka Arginine Alpha-Ketoglutarate s farmaceuticky zpracovaným transportním systémem postupného uvolňování viz. níže. V této klasicky používané formě AAKG (Arginine-Alpha-KetoGlutarát) je arginin vázán na kyselinu alfa ketoglutarovou, což znamená, že v dané dávce např. Nitrixu je obsaženo zhruba jen poloviční množství této aminokyseliny, vůči celkovému obsahu.

Co je to Arginin?

Jednou ze zásadních funkcí argininu je jeho funkce prekurzoru tvorby oxidu dusnatého (NO), který v organismu působí vazodilatačně (zvyšuje prokrvení) – což v konečném důsledku znamená, že se cévy rozšíří, zvýší se prokrvení, které umožňuje zásobení periferií živinami a kyslíkem. Další důležitou funkcí argininu je vyšší produkce somatotropinu (růstového hormonu- STH ), zlepšení funkce pohlavních orgánů a u mužů zvýšení spermatogeneze (tvorby spermií).

Co je to transportní systém?

Transportní systémy živin se používají všude tam, kde chceme, aby určitá látka byla maximálně a zcela využita. Jelikož se bavíme o Nitrixu, kde je použito více forem kreatinu a směs látek Arginine Alpha-Ketoglutarate (AAKG) a kreatinu se v minulosti velice osvědčila, tak se zde zmíním právě o kreatinu, tedy o transportním systému kreatinu. Jedinou možnou cestou, jak ještě vylepšit účinek kvalitního kreatinu (doporučuji pouze kreatin s ochranou známkou Creapure – viz. níže), je maximalizace jeho využití organismem a optimalizace energetického systému v organismu. Pokud přidáme další látky a složky, které jsou prověřeny klinickými studiemi: kyselina jablečná, hořčík a dextróza monohydrát. Kyselina jablečná zrychluje tvorbu buněčné energie ATP, mobilizuje tuky a svalový glykogen, které jsou v Krebsově cyklu spalovány a rychleji přeměňovány na energii potřebnou pro svalový výkon. Hořčík se obdobně podílí na tvorbě svalové energie a je nezbytný pro vytrvalost. Dextróza monohydrát zajišťuje optimální inzulínovou odezvu a maximalizuje využití kreatinu svalovou buňkou. Smícháním všech těchto látek získáme jedinečný a unikátní transportní systém Creapure Uptake System – VYLEPŠENÝ Creapure® + transportní systém + systém neutralizující kyselé prostředí žaludku!


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!